ranking online

W czym pomoże ranking promocji bankowych?

Jeśli jesteś fanem promocji, z pewnością powinieneś poszukać również tych bankowych. Obecnie istnieje w sieci wiele porównywarek, które wskażą, z jakich produktów najlepiej jest skorzystać, by osiągnąć korzyść. Ranking promocji bankowych pomoże Ci wybrać najlepsze konto, lokatę czy kartę kredytową, a dodatkowo zgarnąć najbardziej atrakcyjną premię.

Ukryte koszty i promocje bankowe

Wybierając jakikolwiek produkt bankowy – czy jest to lokata, czy też konto bankowe – musimy dokładnie sprawdzić wszystkie koszty, które mogą na nas czyhać w momencie niedokładnego zweryfikowania oferty. W takich przypadkach z pomocą przychodzi ranking promocji bankowych. Taki ranking to zestawienie wybranych przez specjalistów ofert, które są przedstawiane od opcji najkorzystniejszej do najmniej opłacalnej. Ranking może być układany pod kątem opłat, a także premii i bonusów, jakie oferują niektóre banki za wybór konkretnej oferty. Odpowiedni ranking promocji bankowych pomoże zgarnąć premię pieniężną, a warto zaznaczyć, że te bywają całkiem atrakcyjne.

Jednak oprócz plusów w postaci premii ważne jest także, aby wystrzegać się ukrytych opłat, jakie mogą generować niektóre produkty bankowe. W rankingach wszystkie te koszty są wyszczególnione i opisane, tak, że bez trudu porównasz faktyczne koszty danego konta czy kredytu z dodatkowymi promocjami i premiami. Promocje mogą polegać między innymi na darmowych dodatkach do konta czy atrakcyjnym oprocentowaniu na lokatach.

Zarabiaj na bankach, czyli premie za założenie konta

Obecnie wiele banków rywalizuje ze sobą, prześcigając się w promocjach i premiach oferowanych nowym klientom. Premie za założenie konta mogą wynosić nawet 400 złotych, jednak często, aby je otrzymać, trzeba spełnić kilka wymogów, między innymi pozaznaczać zgody marketingowe i wykonać z nowego konta kilka transakcji. Często musi także zostać spełnione kryterium kwoty, jaka wpłynąć ma na konto na przykład w perspektywie miesięcznej. Jednak przy odrobinie zaangażowania, dzięki rankingom łatwo można zyskać dodatkowe pieniądze.

W przypadku wyszukiwania ofert, a także wysokości premii, ranking promocji bankowych spełnia niebagatelną rolę. Bardzo często konkretna premia uzależniona jest od pośrednika, czyli właśnie rankingu promocji bankowych, który oferuje najlepsze bonusy.

W wielu rankingach premię możemy uzyskać także za otwarcie lokaty czy zdecydowanie się na kartę kredytową – w tym przypadku premia może wynosić nawet 720 złotych (w formie zwrotu za paliwo – taką ofertę przygotował Citibank BP).

Jak otworzyć najlepsze konto bankowe z rankingiem promocji?

Jeśli zdecydujesz się na otwarcie konta bankowego, aby zgarnąć premię, w pierwszej kolejności powinieneś poczytać o warunkach, jakie musisz spełnić. Następnie wystarczy nacisnąć na przycisk z boku rankingu – strona przekieruje Cię bezpośrednio do strony banku. Teraz wystarczy podążać za wytycznymi, podać wszystkie dane i wskazać sposób dostarczenia dokumentów. Ponieważ wiele banków wymaga klasycznego podpisu, samo konto będzie aktywowane dopiero po tym, jak kurier dostarczy podpisaną umowę do placówki – są jednak banki, które respektują podpis elektroniczny, w takim przypadku założenie konta to kwestia dosłownie kilku minut.

Co jeszcze daje ranking promocji bankowych?

Promocje i premie to z pewnością najbardziej atrakcyjne powody, dla których warto skorzystać z rankingów. Bardzo często banki dołączają także ciekawe bonusy rzeczowe w ramach tak zwanego prezentu powitalnego. Wszystkie tego typu atrakcje wyszczególnione są w rankingach.

Warto jednak korzystać z rankingów również z powodów stricte informacyjnych. Promocje bankowe zmieniają się jak w kalejdoskopie, tak samo jak koszty poszczególnych produktów. Aby być na bieżąco i mieć pewność, że faktycznie wybieramy najtańszy produkt, warto śledzić rankingi na bieżąco.