blogi o kredytach

Blogi finansowe o kredytach, które warto czytać, gdy interesują Cię finanse

Zapewne wielu z nas zastanawia się nad wzięciem kredytu lub pożyczki. Może być również tak, że po prostu interesujemy się tematyką finansów i chcielibyśmy widzieć na ten temat jak najwięcej. W internecie możemy znaleźć mnóstwo szczegółowych informacji i ofert, jednak w tak ważnej kwestii warto poszukać najbardziej rzetelnych źródeł. Przyjrzymy się więc dzisiaj najpopularniejszym blogom o tematyce kredytowej. Zobaczcie, co warto czytać, jeśli interesuje was ta tematyka.

Blog serwisu finansowego lendi.pl

Lendi jest dosyć dużą platformą o tematyce finansowej, którą tworzą jedni z najlepszych ekspertów w tej dziedzinie. Ważnym jej elementem jest blog, na który wpisy tworzą redaktorzy specjalizujący się w dziedzinie kredytowej. Jeśli zdecydowaliście wziąć kredyt, to dopiero pierwszy krok. Ważne jest, aby dowiedzieć się jak najwięcej na temat tego, w jaki sposób działa takie zobowiązanie. W artykułach publikowanych na Lendi znajdziecie mnóstwo przydatnych informacji na temat rodzajów kredytów, oprocentowań, a także warunków otrzymania pożyczki. Ogromna baza wiedzy, w której na pewno znajdziecie odpowiedzi na wiele nurtujących pytań.

Blog o kredytach blogkredytowy.pl

Blog prowadzony jest przez eksperta kredytowego — Michała Dawidowicza. I chociaż autor specjalizuje się w kredytach hipotecznych i wokół nich skupia swoją działalność, to na blogu nie brakuje wpisów o innych rodzajach kredytów i pożyczek. Znajdziemy tutaj mnóstwo artykułów z przydatnymi informacjami dla kredytobiorców oraz ogólnych wskazówek dla inwestorów. Na stronie możemy znaleźć również formularz, gdzie po zgłoszeniu otrzymamy kontakt w celu porady indywidualnej.

Blog finansowy serwisu habza.com.pl

Blog, o którym mowa, jest tworzony przez zespół ekspertów zajmujących się tematyką kredytową, którzy tworzą firmę Habza. Firma posiada swój serwis internetowy, w którym możemy znaleźć nie tylko informacje na temat rodzajów kredytów i pożyczek, ale także wiele przydatnych narzędzi, umożliwiających znalezienie najkorzystniejszych ofert. Nieodłącznym elementem serwisu Habza jest blog, na którym znajdziemy mnóstwo wpisów o tematyce finansowej. Większość z nich ma charakter poradników, w których znajduje się wszystko to, o czym trzeba pamiętać, jeśli chcemy wziąć kredyt na dom czy samochód.

Blog jakfinansowac.pl o tematyce finansowej

Blog jest dziełem eksperta w dziedzinie finansów — Pawła Pilarczyka. Pan Paweł od wielu lat zajmuje się ekonomią i zarządzaniem, a tym, co pchnęło go do stworzenia bloga, był fakt, że wielu z jego znajomych nie wiedziało, jak zachować się w danej sytuacji finansowej. Postanowił więc podzielić się swoją wiedzą nie tylko z bliskimi, ale również z większym gronem odbiorców i co za tym idzie, pomóc innym w realizacji ich planów i marzeń. Na swoim blogu publikuje wpisy o różnej tematyce, od kredytów hipotecznych po leasingi i zakupy na raty. Jego artykuły pisane są bardzo prostym językiem, w przystępny sposób, więc na pewno każdy znajdzie tutaj coś ciekawego dla siebie.