Kredyt hipoteczny jakie dokumenty trzeba przygotować?

04:09:2019 Kredyty hipoteczne Kedyty mieszkaniowe Kredyty Porady

Ubieganie się o kredyt hipoteczny nie jest łatwe i wymaga od nas niejednokrotnie dużej wytrwałości oraz cierpliwości. Wiąże się to z dokładną weryfikacją kredytobiorcy, do czego konieczne będzie także złożenie całego kompletu potrzebnych dokumentów. Jakich konkretnie? Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego należy przygotować?

Kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę?

04:09:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty hipoteczne Kredyty Porady

Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego to poważna sprawa i zobowiązanie, które najczęściej łączy nas z bankiem na lata. Dlatego też powinno się podejść do tematu w sposób rozsądny i przeanalizować wszystkie aspekty związane z przyszłą umową kredytową. Na co zwracać uwagę wybierając kredyt hipoteczny? Co jest ważne?

Jak porównać kredyty hipoteczne?

30:07:2019 Kredyty hipoteczne Kredyty

Praktycznie każdy bank ma w ofercie kredyt hipoteczny. Chcąc kupić mieszkanie, trudno więc zdecydować się na jeden konkretny. Warto więc wiedzieć, jak je ze sobą porównywać, by móc postawić na najlepszy z dostępnych. Podpowiadamy!

Kredyt hipoteczny dla singla - to warto wiedzieć

17:07:2019 Kredyty hipoteczne

Kredyt hipoteczny to najczęściej zobowiązanie na wiele lat. Panuje przekonanie, że trudno go dostać, szczególnie jeśli wnioskuje się o niego w pojedynkę. Na co banki zwracają uwagę udzielając kredytu na mieszkanie? Czy faktycznie obowiązują inne zasady w przypadku małżeństw, a inne w przypadku singli starających się o kredyt hipoteczny? Co trzeba wiedzieć decydując się na takie zobowiązanie?

Kredyt hipoteczny a praca za granicą

17:07:2019 Kredyty hipoteczne

Wielu jest Polaków, którzy pracują za granicą i zarabiają w obcej walucie, ale chcą zaciągnąć kredyt hipoteczny w Polsce. Jeszcze kilka lat temu nie było z tym problemów, jednak po wprowadzeniu rekomendacji S, coraz mniej banków decyduje się na udzielanie kredytów w innych walutach niż polska. Jak więc wygląda sytuacja kredytów hipotecznych przy zarobkach w euro, dolarach i innych walutach?