Kredyt hipoteczny jakie dokumenty trzeba przygotować?

04:09:2019 Kredyty hipoteczne Kedyty mieszkaniowe Kredyty Porady

Ubieganie się o kredyt hipoteczny nie jest łatwe i wymaga od nas niejednokrotnie dużej wytrwałości oraz cierpliwości. Wiąże się to z dokładną weryfikacją kredytobiorcy, do czego konieczne będzie także złożenie całego kompletu potrzebnych dokumentów. Jakich konkretnie? Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego należy przygotować?

Kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę?

04:09:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty hipoteczne Kredyty Porady

Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego to poważna sprawa i zobowiązanie, które najczęściej łączy nas z bankiem na lata. Dlatego też powinno się podejść do tematu w sposób rozsądny i przeanalizować wszystkie aspekty związane z przyszłą umową kredytową. Na co zwracać uwagę wybierając kredyt hipoteczny? Co jest ważne?

Jak spłacić wcześniej kredyt hipoteczny?

30:07:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty

Kredyt hipoteczny jest zobowiązaniem, które z reguły zaciąga się na wiele lat. Co więcej, jest to spore obciążenia na comiesięcznym budżecie, nie mówiąc o tym, jak odbija się i na psychice. Niektórzy owszem, przyzwyczajają się do raty, staje się dla nich rutyną. Lepiej jednak jest się problemu pozbyć jak najszybciej. Czy jest możliwość wcześniejszej spłaty kredytu hipotecznego?

Rozdzielność majątkowa a zdolność kredytowa – czy ma znaczenie?

04:07:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty hipoteczne Kredyty

Można wymienić sporo wad i zalet rozdzielności majątkowej, niewątpliwie jednak posiadanie intercyzy nie pozostaje bez znaczenia przy ocenie zdolności kredytowej. Jaki konkretnie ma na to wpływ? Jak banki patrzą na rozdzielność majątkową przy udzielaniu kredytów?

Kredy na mieszkanie bez wkładu własnego? Czy możliwy?

04:07:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty hipoteczne Kredyty

Zakup własnego mieszkania to marzenie wielu osób. Niestety dla zdecydowanej większości ludzi, zgromadzenie wcześniej odpowiedniego kapitału do wkładu własnego jest niezmiernie trudne. Czy można dostać kredyt mieszkaniowy bez wkładu własnego? Gdzie?