Kredyt samochodowy czy leasing? Jak sfinansować zakup auta?

05:03:2020 Porady

Marzy ci się samochód? Nie wiesz, które z tych rozwiązań jest lepsze – kredyt czy leasing? Przyjrzyjmy się bliżej plusom i minusom obu tych opcji.

Kredyt hipoteczny jakie dokumenty trzeba przygotować?

04:09:2019 Kredyty hipoteczne Kedyty mieszkaniowe Kredyty Porady

Ubieganie się o kredyt hipoteczny nie jest łatwe i wymaga od nas niejednokrotnie dużej wytrwałości oraz cierpliwości. Wiąże się to z dokładną weryfikacją kredytobiorcy, do czego konieczne będzie także złożenie całego kompletu potrzebnych dokumentów. Jakich konkretnie? Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego należy przygotować?

Kredyt hipoteczny – na co zwrócić uwagę?

04:09:2019 Kedyty mieszkaniowe Kredyty hipoteczne Kredyty Porady

Podjęcie decyzji o wzięciu kredytu hipotecznego to poważna sprawa i zobowiązanie, które najczęściej łączy nas z bankiem na lata. Dlatego też powinno się podejść do tematu w sposób rozsądny i przeanalizować wszystkie aspekty związane z przyszłą umową kredytową. Na co zwracać uwagę wybierając kredyt hipoteczny? Co jest ważne?

Kredyt gotówkowy czy odnawialny?

04:09:2019 Kredyty Kredyty gotówkowe Porady

Wybór kredytów na rynku finansowym jest naprawdę duży i coraz łatwiej jest się o nie ubiegać. Najpopularniejszym takim produktem jest kredyt gotówkowy, ale w rankingach zaczyna ścigać go kredyt odnawialny, który dla wielu może być ciekawą alternatywą. Czym się wyróżniają? Który z nich będzie lepszym wyborem?

Co grozi za niepłacone kredyty?

30:07:2019 Kredyty Porady

Osoby decydujące się na wzięcie kredytu patrzą na sprawę dość optymistycznie. Myślą o tym, co tu i teraz. Jednak z czasem warunki się zmieniają i znacznie trudniej może być spłacić zobowiązanie. Choroba, utrata pracy, zmniejszenie zarobków... To wszystko może sprawić, że z dnia na dzień może być coraz trudniej spłacić zobowiązania. Co grozi za niespłacone kredyty?