Kredyt gotówkowy czy odnawialny?

04:09:2019 Kredyty Kredyty gotówkowe Porady

Wybór kredytów na rynku finansowym jest naprawdę duży i coraz łatwiej jest się o nie ubiegać. Najpopularniejszym takim produktem jest kredyt gotówkowy, ale w rankingach zaczyna ścigać go kredyt odnawialny, który dla wielu może być ciekawą alternatywą. Czym się wyróżniają? Który z nich będzie lepszym wyborem?

Jak bezpiecznie wziąć kredyt przez Internet? Na co uważać?

30:07:2019 Kredyty Kredyty gotówkowe

Możliwość wzięcia kredytu prze Internet jest bardzo kusząca. Nic dziwnego! Bez wychodzenia z domu można pożyczyć pieniądze. Jednak czy aby na pewno to bezpieczne? Na co uważać, zaciągając kredyt online?

Wakacje kredytowe – czym są i czy są za darmo?

04:07:2019 Pożyczki gotówkowe Kredyty gotówkowe Kredyty

Posiadając kredyt, musimy liczyć się z pewnym obciążeniem budżetu domowego, który będzie mniej lub bardziej uciążliwy. Chcąc nieco od tego odpocząć, można postarać się o wakacje kredytowe, czyli częściowe odroczenie spłaty raty. Czy jest to jednak opłacalne? Kiedy i kto może się na to zdecydować?

Kredyt gotówkowy – na co uważać kiedy chcesz wziąć?

04:07:2019 Kredyty Kredyty gotówkowe Porady

Banki reklamują kredyty gotówkowe łatwe do wzięcia, szybkie, a przede wszystkim tanie i dla każdego. Ale czy tak jest w rzeczywistości? My jako klienci powinniśmy w pierwszej kolejności dobrze się zastanowić przed podjęciem decyzji o wzięciu kredytu gotówkowego. Na co zwrócić uwagę, by nie dać się naciągnąć? O czym warto wiedzieć?

Kredyt gotówkowy czy debet na koncie?

03:07:2019 Kredyty gotówkowe

W szerokiej ofercie banków możemy wyszukać szereg produktów, które pozwalają uzyskać szybki przypływ gotówki. Alternatywą dla popularnego kredytu gotówkowego jest debet na koncie, warto więc wiedzieć co i kiedy wybrać.