Kredyt gotówkowy, debet, pożyczka, chwilówka... co oferuje rynek finansowy kiedy potrzebujesz gotówki?

24:02:2020 Kredyty

Kiedy brakuje Ci do pierwszego, planujesz remont lub chcesz pojechać na wymarzone wakacje, potrzebujesz dodatkowych środków, które pozwolą Ci zrealizować plany. Sektor bankowy i pozabankowy wychodzi w tej kwestii naprzeciw Twoim oczekiwaniom i oferuje bogaty wachlarz produktów, dzięki którym zyskasz szybki dostęp po potrzebnych Ci pieniędzy. Co wybrać, kiedy potrzebujesz gotówki?

 

Co wiąże się z wzięciem kredytu bez zdolności kredytowej?

06:02:2020 Kredyty

 

Zdolność kredytowa to warunek bezwzględny podczas procedury ubiegania się o kredyt. Instytucje finansowe zobowiązane są do każdorazowego sprawdzenia potencjalnego klienta pod kątem możliwości spłaty zaciągniętego zobowiązania. Czy można otrzymać kredyt bez zdolności i jakie są tego konsekwencje?

 

Gdzie dostanę kredyt bez zdolności kredytowej?

02:12:2019 Kredyty

Zdolność kredytowa to parametr, który biorą pod uwagę właściwie wszystkie banki. Od oceny wiarygodności finansowej zależy, czy dana osoba otrzyma kredyt, czy nie. Osoby, które takiej zdolności kredytowej nie mają, są praktycznie bez szans na otrzymanie kredytu w banku. Czy to przekreśla ich szanse na otrzymanie zobowiązania w ogóle?

Co to jest kredyt odnawialny? Jak korzystać z limitu odnawialnego?

11:11:2019 Kredyty

Stały dostęp do dodatkowych pieniędzy, duża gotówka zawsze pod ręką… Brzmi nieźle? Sprawdź, czym jest kredyt odnawialny? Kto powinien z niego skorzystać i jak spłacać limit, by nie wpaść w pułapkę kredytową.

Kredyt hipoteczny jakie dokumenty trzeba przygotować?

04:09:2019 Kredyty hipoteczne Kedyty mieszkaniowe Kredyty Porady

Ubieganie się o kredyt hipoteczny nie jest łatwe i wymaga od nas niejednokrotnie dużej wytrwałości oraz cierpliwości. Wiąże się to z dokładną weryfikacją kredytobiorcy, do czego konieczne będzie także złożenie całego kompletu potrzebnych dokumentów. Jakich konkretnie? Jakie dokumenty do kredytu hipotecznego należy przygotować?